Oferta Chusty Rybnik (Klub Rodzica w Rybniku)

[OFERTA ZAJĘĆ ON LINE]

Dzień dobry w zdalnej rzeczywistości! Jako, że wszyscy #zostajemywdomu, a i tak  #nosimybokochamy lub #nosimybomusimy przygotowałam moją ofertę na czas kwarantanny. Całkiem sporo aktywności jestem w stanie przeprowadzić z Wami on line. Korzystajcie, bo w domu też nosimy, czasem mam wrażenie, że nawet więcej niż zwykle.

KONSULTACJE CHUSTOWE ON LINE
Proponuję wam konsultację on line, a po ustaniu kwarantanny krótkie dodatkowe spotkanie uzupełniające (u mnie w Klubie lub podczas chustokawy), oczywiście wszystko w jednej cenie.
Jak będzie to wyglądało w praktyce?
Konsultacje on line podzielimy na dwie części:
✔️ teoria i wybór odpowiedniego wiązania (po tej części będziecie też wiedzieli jakiej chusty potrzebujcie, będziecie ją mogli kupić lub wypożyczyć)
✔️ część praktyczna (gdy będziecie już mieć chustę, nauka jednego dobranego do waszych aktualnych potrzeb wiązania).
Możliwe sa też KONSULTACJE DLA KOBIET W CIĄŻY – on line robimy teorię i wybieramy wiązanie i chustę, po porodzie robimy cześć praktyczną (oby już face to face).
Koszt – 140 zł, płatność przelewem przed zajęciami.

PAKIET DO NAUKI NOSZENIA
Osobom, które chcą się samodzielnie nauczyć nosić dziecko w chuście lub tym, które nie chcą uczyć się od razu na dziecku oferuję WYPOŻYCZENIE PAKIETU STARTOWEGO. W skład pakietu wchodzi profesjonalna lalka do nauki oraz 1 bądź dwie chusty (do wyboru różne długości chusty długiej oraz chusta kółkowa). Pakiet wypożyczony jest na 7 dni. Odbiór w Klubie Rodzica lub wysyłka (dodatkowo płatna).
Koszt – 60 zł (lalka + 1 chusta) lub 90 zł (lalka + 2 chusty). Przy wypożyczeniu pakietu konsultacja chustowa on line w cenie 120 zł.

DOBÓR NOSIDEŁ/PRZYMIARKI NOSIDŁOWE ON LINE
Wyjścia są dwa – po rozmowie i przeanalizowaniu waszych potrzeb wybieram dla was 3-4 modele nosideł i albo je ode mnie odbieracie, albo je wysyłam do was. Następnie dopasowyjemy je, łącząc się na Skypie/w aplikacji zoom. Jeśli w ciągu miesiąca po przymiarkach kupicie u mnie nowe nosidło, dostajecie 30 zł zniżki i dostawę gratis.
Koszt przymiarek on line – 60 zł + ew. koszty wysyłki. Za każde nosidło pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 100 zł.

WSPÓLNE ZAKUPY ON LINE
Jeśli jesteś zdecydowana na zakup konkretnego nosidła/chusty lub potrzebujesz pomocy w ich wyborze, chętnie pomogę. Jeśli wybrany produkt kupisz u mnie to dodatkowo wysyłkę kurierem lub dostawę do paczkomatu będziesz mieć GRATIS.

WARSZTATY MASAŻU SHANTALA ON LINE
Kameralne zajęcia dla 3-4 rodziców. Łączymy się w aplikacji zoom.
Koszt zajęć – 60 zł.

BON PREZENTOWY – ZAPROSZENIE NA KONSULTACJE CHUSTOWE
Zaproszenie na konsultacje chustowe on line lub face to face w Klubie Rodzica w Rybniku. Możliwe też podzielenie konsultacji na dwa spotkania – najpierw teoria i później praktyka (opcja idealna dla kobiet w ciąży). Bon jest sprzedawany dla konkretnej osoby, ze względu na okoliczności nie ma terminu ważności. Bon otrzymujecie do samodzielnego wydruku, mailem. Osoby z okolicy mogą też przyjechać po wydrukowany bon do Klubu Rodzica w Rybniku. Koszt bonu – 140 zł.

Jako Certyfikowany Doradca Noszenia w chustach i nosidłach miękkich ClauWi mam odpowiednie kompetencje i umiejętności, by uczyć prawidłowego noszenia w chustach i nosidłach miękkich. Prowadzę również pogadanki chustowe, będące teoretycznym wstępem do noszenia. Na zajęcia zapraszam zarówno pary oczekujące dziecka, jak i świeżo upieczonych rodziców. Nauka noszenia odbywa się w ramach spotkań indywidualnych i grupowych.

Oferta Chusty Rybnik – zajęcia w Klubie Rodzica w Rybniku:
konsultacje indywidualne (chustowe i nosidłowe), również on line
warsztaty grupowe chustowe i nosidłowe
– warsztaty masażu Shantala
pogadanki chustowe
– zajęcia Sensoplastyka
wypożyczalnia chust, nosideł, słuchawek wygłuszających i akcesoriów dla noszących rodziców
– spotkania i warsztaty z ekspertami w ramach Klubu Rodzica

W trakcie spotkań chustowych uczestnicy:

  • poznają rodzaje chust, dowiadują się na co zwracać uwagę przy kupnie pierwszej chusty
  • otrzymują podstawową dawkę wiedzy o rozwoju kręgosłupa dziecka, prawidłowej pozycji w chuście i o tym jak dbać o bezpieczeństwo i wygodę zarówno dziecka, jak i rodzica w trakcie noszenia
  • dobierają chustę i rodzaj wiązania odpowiednie dla potrzeb swoich i dziecka,
  • uczą się prawidłowo wiązać, najpierw na profesjonalnej lalce, potem już z maluszkiem (uczymy się jednego z dwóch prezentowanych wiązań, ewentualnie – jeśli czas na to pozwoli – również chusty kółkowej),
  • uzyskują odpowiedzi na swoje pytania (staram się odpowiedzieć na wszystkie ;)).

Konsultacje indywidualne – chustowe i nosidłowe

Konsultacje indywidualne trwają ok. 2-2,5 godziny. Polecam je rodzicom, którzy chcą spotkać się sam na sam z doradcą, przede wszystkim osobom, dla których będzie to pierwszy kontakt z wiązaniem chusty. Uważam, że to najbardziej optymalny dla rodzica i dziecka sposób nauki noszenia. Obecnie konsultacje odbywają się w centrum Rybnika, w specjalnie przygotowanym do tego celu pomieszczeniu. Możliwe jest również spotkanie w waszym domu lub innym, indywidualnie ustalonym miejscu. Po konsultacji indywidualnej chustowej jest możliwość wypożyczenia chusty w promocyjnej cenie (30 zł na tydzień), w ramach konsultacji nosidłowej rodzice otrzymują 30 zł zniżki na zakup nowego nosidła (zniżka ważna jest 1 miesiąc po konsultacji). Koszt indywidualnych konsultacji w Klubie Rodzica w Rybniku wynosi 140 zł (mama bądź rodzice z dzieckiem, w tygodniu, przed południem) lub 160 zł )(popołudniu oraz w soboty). Koszt spotkań z dojazdem do klienta jest uzgadniany indywidualnie. Polecam również artykuł o tym jak konsultacje przebiegają i jak się do nich przygotować.

Konsultacje on line kosztują 140 zł i zazwyczaj są podzielone na dwie części – teoretyczną (teoria i wybór odpowiedniego wiązania, po tej części będziecie też wiedzieli jakiej chusty potrzebujcie, będziecie ją mogli kupić lub wypożyczyć) i praktyczną (nauka wybranego wiązania).

Warsztaty chustowe

Warsztaty chustowe organizowane są w kameralnych grupach ćwiczeniowych (nie więcej niż 5 dzieci), trwają ok. 3 godzin. Polecam je przede wszystkim osobom, które już noszą swoje maluchy, a chcą poprawić swoją technikę noszenia lub nauczyć się kolejnych wiązań. Najczęściej warsztaty dotyczą par – chustka kółkowa + nosidła lub chusta kółkowa + kangur na biodrze. Koszt udziału w warsztatach to 80 zł (70 zł jeśli uczestnik korzystał z moich konsultacji chustowych).

Warsztaty nosidłowe

Warsztaty nosidłowe również odbywają się w małych grupach, trwają – w zależności od ilości uczestników – 2-2,5 godziny. W ich trakcie opowiadam o tym dlaczego z noszeniem w nosidle czekamy do momentu aż dziecko samodzielnie potrafi siedzieć, o różnych rodzajach nosideł (wiązane, hybrydowe, klamrowe, onbuhimo), w końcu pomagam dopasować i w prawidłowy sposób założyć różne modele nosideł. Warsztaty kosztują 50 zł (mama + dziecko)/70 zł (rodzice + dziecko).

Przymiarki nosidłowe

Rodzicom, którzy są zdecydowani na kupno nosidła proponuję przymiarki nosidłowe (ok. 45 min.-1 godz.). W trakcie spotkania rodzice mogą wybierać nosidła spośród ok. 20 różnych modeli. Przymierzają i dopasowują optymalne nosidło zarówno dla dziecka, jak i dla siebie. Jeśli po przymiarkach zdecydują się na kupno nowego nosidła, otrzymują 30 zł zniżki (zniżka ważna miesiąc po przymiarkach) oraz jest ono za darmo do nich dostarczane. Przymiarki nosidłowe kosztują 60 zł. Możliwe są również przymiarki on line – najpierw w rozmowie telefonicznej typujemy nosidła do przymiarek, później dopasowujemy je już on line (po nosidła można przyjechać do Klubu Rodzica w Rybniku lub mogę je wysłać paczkomatem/kurierem).

Na wszystkich spotkaniach zapewniam profesjonalne lalki treningowe oraz chusty do ćwiczeń. Można u mnie również kupić lub wypożyczyć chusty, nosidła, słuchawki wygłuszające i akcesoria chustowe czołowych producentów (oferta wypożyczalni tutaj).

* * *
W ramach szerzenia wiedzy o noszeniu dzieci organizuję również pogadanki chustowe w szkołach rodzenia, klubach mam i innych miejscach, w których propaguje się noszenie w chustach czy nosidłach i rodzicielstwo bliskości. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, proszę o kontakt.

Obecnie współpracuję ze Szkołą Rodzenia Pępek Świata w Rybniku (szpital), Szkołą Rodzenia SAJA w Rybniku, Szkołą Rodzenia Pro Feminae oraz szkołą rodzenia w Medipoz w Czerwionce-Leszczynach. Zapraszam mamy w ciąży i ich partnerów na darmowe pogadanki chustowe z serii „Nie takie chusty straszne, jak je malują”. Zapisy bezpośrednio w szkołach rodzenia.

* * *
Staram się utrzymywać kontakt z osobami, które uczyły się ze mną nosić lub są zainteresowane noszeniem, dlatego organizuję też skupiające rodziców bezpłatne spotkania – chustokawy.

Warsztaty masażu Shantala

Zajęcia Sensoplastyka