Oferta Klubu Rodzica ON LINE

Dzień dobry w zdalnej rzeczywistości! Jako, że wszyscy #zostajemywdomu, a i tak  #nosimybokochamy lub #nosimybomusimy przygotowałam moją ofertę zajęć na czas kwarantanny. Całkiem sporo aktywności jestem w stanie przeprowadzić z Wami on line. Zarówno konsultacje chustowe, jak i dobór nosideł czy warsztaty masażu Shantala sprawdzają się też w wersji zdalnej. Korzystajcie, bo w domu też nosimy, czasem mam wrażenie, że nawet więcej niż zwykle.

KONSULTACJE CHUSTOWE ON LINE
Proponuję wam konsultację on line, a po ustaniu kwarantanny krótkie dodatkowe spotkanie uzupełniające (u mnie w Klubie lub podczas chustokawy), oczywiście wszystko w jednej cenie.
Jak będzie to wyglądało w praktyce?
Konsultacje on line podzielimy na dwie części:
✔️ teoria i wybór odpowiedniego wiązania (po tej części będziecie też wiedzieli jakiej chusty potrzebujcie, będziecie ją mogli kupić lub wypożyczyć)
✔️ część praktyczna (gdy będziecie już mieć chustę, nauka jednego dobranego do waszych aktualnych potrzeb wiązania).
Możliwe są też KONSULTACJE DLA KOBIET W CIĄŻY – on line robimy teorię i wybieramy wiązanie i chustę, po porodzie robimy cześć praktyczną (oby już face to face).
Koszt – 140 zł, płatność przelewem przed zajęciami.

PAKIET DO NAUKI NOSZENIA
Osobom, które chcą się samodzielnie nauczyć nosić dziecko w chuście lub tym, które nie chcą uczyć się od razu na dziecku oferuję WYPOŻYCZENIE PAKIETU STARTOWEGO. W skład pakietu wchodzi profesjonalna lalka do nauki oraz 1 bądź dwie chusty (do wyboru różne długości chusty długiej oraz chusta kółkowa). Pakiet wypożyczony jest na 7 dni. Odbiór w Klubie Rodzica lub wysyłka (dodatkowo płatna).
Koszt – 60 zł (lalka + 1 chusta) lub 90 zł (lalka + 2 chusty). Przy wypożyczeniu pakietu konsultacja chustowa on line w cenie 100 zł.

DOBÓR NOSIDEŁ/PRZYMIARKI NOSIDŁOWE ON LINE
Wyjścia są dwa – po rozmowie i przeanalizowaniu waszych potrzeb wybieram dla was 4-5 modeli nosideł i albo je ode mnie odbieracie, albo je wysyłam do was. Następnie dopasowyjemy je łącząc się na Skypie/w aplikacji zoom. Jeśli w ciągu miesiąca po przymiarkach kupicie u mnie nowe nosidło, dostajecie 30 zł zniżki i dostawę gratis.
Koszt przymiarek on line – 60 zł + ew. koszty wysyłki.

WSPÓLNE ZAKUPY ON LINE
Jeśli jesteś zdecydowana na zakup konkretnego nosidła/chusty lub potrzebujesz pomocy w ich wyborze, chętnie pomogę. Jeśli wybrany produkt kupisz u mnie to dodatkowo wysyłkę kurierem lub dostawę do paczkomatu będziesz mieć GRATIS.

WARSZTATY MASAŻU SHANTALA ON LINE
Kameralne zajęcia dla 3-4 rodziców. Łączymy się w aplikacji zoom.
Koszt zajęć – 60 zł.

BON PREZENTOWY – ZAPROSZENIE NA KONSULTACJE CHUSTOWE
Zaproszenie na konsultacje chustowe on line lub (po ustaniu epidemii) face to face. Możliwe też podzielenie konsultacji na dwa spotkania – najpierw teoria i później praktyka (opcja idealna dla kobiet w ciąży). Bon jest sprzedawany dla konkretnej osoby, ze względu na okoliczności nie ma terminu ważności. Bon otrzymujecie do samodzielnego wydruku, mailem.
Koszt – 120 zł.

* * *
Artykuł o tym jak wyglądają tradycyjne konsultacje chustowe znajdziecie tutaj, a jak przebiegają spotkania on line – tu. Wybierajcie świadomie!