Osłonka Fun2BeMum – recenzja

Po recenzjach osłonki firmy Twiga przyszedł czas na kolejne testy. Tym razem otrzymałyśmy do sprawdzenia ocieplacz softshellowy firmy Fun2BeMum. I choć pogoda niekoniecznie nam sprzyjała, kilka z nas dokładniej się jej przyjrzało.

Do testów otrzymałyśmy bordową osłonkę Fun2BeMum. W osłonce można nosić dzieci od noworodków do ok. 3 roku życia, w chuście lub nosidle, zarówno z przodu jak i na plecach. Materiał jest wodo- i wiatroszczelny. Całość jest regulowana na ściągacze. Dodatkowo z przodu osłonki znajduje się kieszeń, w której noszący rodzic może schować ręce lub potrzebne w trakcie spaceru drobiazgi.

* * *

Monika: Choć pogoda nie do końca sprzyjała jej testowaniu to jednak udało nam się zarzucić na małą testerkę. I to jest ogromny plus osłonki Fun2BeMum – bez większego problemu można ją samemu założyć, nawet kiedy mamy już dziecko na plecach. Osłonka jest ciepła, dobrze uszyta z dobrych gatunkowo materiałów. To już drugi – po polarze dla dwojga – testowanych przez nas produkt tej firmy, który oceniamy na 6!

Monika: Ciepła, słoneczna pogoda nie pozwoliła w pełni przetestować osłonki. Pomimo tego założyłam ją córce, żeby sprawdzić, czy jest łatwa w użyciu, czy dobrze przylega, czy można ją dopasować do noszenia przodem i tyłem. Osłonka Fun2BeMum jest wykonana z dobrego jakościowo materiału, ma też ciepłą, choć cienką podszewkę, łatwo się ją zakłada, zdejmuje i dopasowuje, ma kieszeń na zmarznięte ręce. Wydaje mi się, że może się sprawdzić zarówno przy wietrznej, deszczowej czy zimowej pogodzie. Plusem jest też to, że po złożeniu jest niewielkich rozmiarów, można przechowywać w dołączonym do niej worku.

Aneta: Osłonka Fun2BeMum jest fajnie uszyta, dopasowana w miarę możliwości. Materiał dobry, wykonanie również. Bardzo przydatna w awaryjnych sytuacjach załamania pogody. Woreczek do przechowywania bardzo przydatny, osłonka nie plącze się w torbie czy plecaku.

Magdalena: Osłonka to fajna sprawa dla rodziców, którzy często noszą swoje dziecko w chuście lub nosidle. Zapewnia fajną ochronę  nie tylko przed zimnem, ale też deszczem. Wykonana z materiału softshell, który jest mięciutki i wygodny.  Idealna na chłodne i deszczowe dni. Wygodnie się też ja zakłada.

Aneta: Niestety nie miałam okazji wykorzystać osłonki w pełni i sprawdzić w różnych warunkach pogodowych, jednak wrażenia są pozytywne zarówno ze względu na jakość wykonania, materiał z którego została uszyta jak i łatwość w zakładaniu i dopasowaniu. Polecam!

Sara: Osłonka jak dla mnie bomba! Łatwa w założeniu,posiada fajne ściągacze, dzięki którym bez problemu samodzielnie można dopasować ją do dziecka. Super jakość, bardzo przyjemna w dotyku. Dodatkowo można ją schować do woreczka, który jest w zestawie. Jak dla mnie super gadżet.