Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Nie takie chusty straszne jak je malują – pogadanka w szpitalu w Rybniku

5 czerwca - 08:00 - 17:00

Zapraszamy na kolejną pogadankę z cyklu „Chustonoszenie bez tajemnic”. Spotkanie dedykowane jest przyszłym rodzicom i rodzicom już posiadającym dzieci, którzy myślą o chustowaniu swoich pociech, ale mają wiele pytań na temat noszenia.

Chusty to świetny wynalazek. Choć znane od bardzo dawna, dziś odkrywamy je na nowo. I mamy pełno pytań, obaw i wątpliwości. By je rozwiać, zapraszam na kolejną pogadankę o chustowaniu w Szkole Rodzenia Pępek Świata w szpitalu w Rybniku.

Opowiem o tym dlaczego warto nosić dziecko, od kiedy można to robić i jakie dobrać wiązania, by motanie było bezpieczne i zdrowe zarówno dla maluszka, jak i dla noszącego go rodzica. Będzie też okazja do zobaczenia różnych chust.

Postaram się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Zapraszam spodziewające się dziecka pary i młodych rodziców. To spotkanie wprowadzające w tajniki chustonoszenia jest dla was 🙂

Pogadanka, czyli spotkanie informacyjno-doradcze, dla osób uczęszczających do szkoły rodzenia jest bezpłatna. Nie uczę na niej wiązać, celem jest pokazanie zalet bliskości i propagowanie idei prawidłowego noszenia naszych dzieci.

Zapisy bezpośrednio w szkole rodzenia – proszę dzwonić lub pisać info na priv do Szkoła Rodzenia „Pępek świata” 🙂

Szczegóły

Data:
5 czerwca
Czas:
08:00 - 17:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/468239823882379/

Miejsce

Szkoła Rodzenia Pępek Świata w Rybniku
Energetyków 46
Rybnik, 44-200
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/wssszkolarodzenia/