Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nie takie chusty straszne – pogadanka chustowa

19 marca - 17:15 - 18:15

Zapraszamy na kolejną pogadankę z cyklu „Chustonoszenie bez tajemnic”. Spotkanie dedykowane jest przyszłym rodzicom i rodzicom już posiadającym dzieci, którzy myślą o chustowaniu swoich pociech, ale mają wiele pytań na temat noszenia.

Chusty to świetny wynalazek. Choć znane od bardzo dawna, dziś odkrywamy je na nowo. I mamy pełno pytań, obaw i wątpliwości. By je rozwiać, zapraszam na kolejną pogadankę o chustowaniu w nowej szkole rodzenia SAJA w samym centrum Rybnika.

Opowiem o tym dlaczego warto nosić dziecko, od kiedy można to robić i jakie dobrać wiązania, by motanie było bezpieczne i zdrowe zarówno dla maluszka, jak i dla noszącego go rodzica. Będzie też okazja do zobaczenia różnych chust.

Postaram się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Zapraszam spodziewające się dziecka pary i młodych rodziców. To spotkanie wprowadzające w tajniki chustonoszenia jest dla was 🙂

Pogadanka, czyli spotkanie informacyjno-doradcze, dla osób uczęszczających do szkoły rodzenia jest bezpłatna. Nie uczę na niej wiązać, celem jest pokazanie zalet bliskości i propagowanie idei prawidłowego noszenia naszych dzieci.

Zapisy bezpośrednio w szkole rodzenia – proszę dzwonić lub pisać info na priv do Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Położnej SAJA 🙂

Szczegóły

Data:
19 marca
Czas:
17:15 - 18:15
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/358497375033956/

Miejsce

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Położnej SAJA
Chrobrego 9
Rybnik, śląskie 44-200 Polska
+ Google Map